





гісторыі пра сэкс лялек
Біжу сядзела ў сваім тонкім чырвоным эратычным бялізну, якое ледзь-ледзь адкрывала яе вялізныя грудзі і ружовыя соску, доўгія стройныя ногі пад чырвонымі трусікамі, а на чорных высокіх абцасах зіхацелі стразы. Яе цела выпраменьвала несумненную аўру спакуслівай юрлівасці
падрабязнае апісанне сэкс лялькі
| Памер: | 128cm / 4.20ft |
| Бюст: | 81 см / 31.88 цалі |
| Памер бюстгальтара: | Кубак |
| Памер таліі: | 43 см / 16.92 цалі |
| акружнасць сцёгнаў: | 84 см / 33.07 цалі |
| Аральная глыбіня: | 12 см / 4.27 цалі |
| Глыбіня похвы: | 17cm / 6.69in |
| Анальная глыбіня: | 14cm / 5.51in |
| Вага цела: | 28.5kg / 62.83lbs |
Папулярныя запыты





