гісторыі пра сэкс лялек
Яна хавае маленькі сакрэт у глыбіні душы. Яна хацела быць эскортам. Аднойчы яна зайшла ў элітны гатэль і ўбачыла некалькі добра апранутых багатых мужчын з гарачымі сэксуальнымі жанчынамі. Спачатку яна падумала, што гэта мужчынскія сяброўкі. Неўзабаве яна даведалася, што дамы былі эскортам, якія зарабілі шмат грошай. Затым Эйран прыйшла ў галаву ідэя, што яна можа зарабіць лёгкія грошы ў якасці сяброўкі нявесты і выкарыстоўваць сваё гарачае цела з карысцю.








падрабязнае апісанне сэкс лялькі
| Памер: | 163 см / 5.34 футаў |
| Бюст: | 91cm / 35.83in |
| Памер бюстгальтара: | F-кубак |
| Памер таліі: | 62cm / 24.40in |
| акружнасць сцёгнаў: | 94cm / 37.00in |
| Аральная глыбіня: | 12cm / 4.72in |
| Глыбіня похвы: | 18cm / 7.08in |
| Анальная глыбіня: | 16cm / 6.29in |
| Вага цела: | 37kg / 81.57lbs |






