








падрабязнае апісанне сэкс лялькі
| Памер: | 80 см / 2.62 футаў |
| Бюст: | 50.5cm / 19.88in |
| Памер бюстгальтара: | G-кубак |
| Памер таліі: | 30cm / 11.8in |
| акружнасць сцёгнаў: | 53cm / 20.86in |
| Аральная глыбіня: | Няма доступу |
| Глыбіня похвы: | 17cm / 6.69in |
| Анальная глыбіня: | 9cm / 3.6in |
| Вага цела: | 6 кг / 13.22 фунтаў |
Папулярныя запыты



