- галерэя
- Інструкцыі па куплі
- водгукі кліентаў
| статыстыка | Цалі / см |
|---|---|
| Памер: | 135 см / 53.1 футаў |
| Бюст: | 52cm / 20.47in |
| Памер бюстгальтара: | Кубак |
| Памер таліі: | 41cm / 16.1in |
| акружнасць сцёгнаў: | 66cm / 30.0in |
| Аральная глыбіня: | Няма доступу |
| Глыбіня похвы: | 14cm / 5.5in |
| Анальная глыбіня: | 13cm / 5.1in |
| Вага цела: | 17.6 кг / 38.8 фунты |
Фотагалерэя Sex Dolls
фота













Description
Гісторыі пра Розі
Знаёмцеся, мяне завуць Розі і мне 21 год. Я а Сэкс лялькі 100 см і люблю гуляць ролю паліцэйскага, таму што часам мне трэба быць больш энергічным і дамінуючым у сваёй працы, таму я таксама вельмі тэмпераментны ў цэлым.
Вы калі-небудзь хацелі пасябраваць з сапраўдным паліцэйскім і быць арыштаваным, абшуканым і допытным? Тады я правільны чалавек для вас. Я арыштоўваю злачынцаў не толькі на працы, але і ў прыватным парадку, перш чым зацягнуць іх у ложак і зняць з іх кайданкі.
Дарэчы люблю Анімэ сэкс лялькі . Так што не спадзявайцеся на стабільныя адносіны са мной. Але вы і вашы сябры можаце сыграць для мяне банду злачынцаў. Вы ведаеце, як гэта адбываецца - мы будзем групавы трах пазней, і я пакараю вас зладзеяў адпаведна!
Параметр:
Кіраўніцтва па куплі сэкс-лялькі
Geschichte
Інструкцыі па куплі
водгукі кліентаў
- агляды прадукцыі
- Іншыя каментары
Вы павінны быць увайсці ў каб пакінуць водгук.
Там няма ні аднаго водгуку.
Я атрымаў пасылку ў вызначаны тэрмін, і яна была вельмі добра і надзейна запакаваная. Прадукт зроблены вельмі добра, дакладна так, як ён паказаны, апісаны і прапанаваны ў гэтай інтэрнэт-краме. Гэтая кампанія прапануе выдатную працу, добрае зносіны і добразычлівае размяшчэнне. Гэтая анімэ-фігурка выглядае сапраўды гэтак жа, як на малюнках, і яе можна рэкамендаваць любому сябру/фану анімэ.
Гэтая лялька проста цудоўная! Гэта мая першая сіліконавая лялька пасля таго, як я набыла некалькі TPE лялек. Яна нашмат прыгажэйшая, навобмацак больш рэалістычны, зусім без паху і прапануе такія дробныя дэталі (вены, зморшчыны скуры), якіх я ніколі не бачыў на ляльцы з TPE. Я рэкамендую дадатковыя варыянты валасяных імплантатаў і ножак, якія працуюць нават без звычайных металічных нітаў. Шэдэўр лялькі, калі яна са мной, я вельмі шчаслівы.
Цудоўная лялька! Маленькі, лёгкі і сэксуальны. Асабліва вага - фактар, які нельга недаацэньваць. Яна адчувае сябе выдатна і вельмі гнуткая. Я б заўсёды іх купляў!
Выдатны прадукт, дакладна так, як апісана. Вельмі эластычны і вага проста ідэальны. Як добра, як прадукт. Абслугоўванне кліентаў лепшае. Лілі вельмі карысная і дасведчаная. Вельмі прафесійна і вельмі добразычліва. У мяне не было праблем у зносінах з персаналам. Хуткая дастаўка, сапраўды выдатнае абслугоўванне кліентаў
Я на 100% задаволены сваёй лялькай. Мне падабаюцца дэталі лялькі! Добра зроблена!
Хуткае абслугоўванне і выдатнае абслугоўванне кліентаў дазволяць у будучыні замовіць другую ляльку ў гэтай кампаніі.
Вы яшчэ не праглядзелі ніводнага прадукту!




















































Сярэдні
4.5