- галерэя
- Інструкцыі па куплі
- водгукі кліентаў
| статыстыка | Цалі / см |
|---|---|
| Памер: | 148 см / 4.69 футаў |
| Бюст: | 73cm / 28.74in |
| Памер бюстгальтара: | B-кубак |
| Памер таліі: | 50cm / 19.68in |
| акружнасць сцёгнаў: | 77cm / 30.31in |
| Аральная глыбіня: | 13cm / 5.1in |
| Глыбіня похвы: | 14cm / 5.5in |
| Анальная глыбіня: | 17cm / 6.69in |
| Вага цела: | 26kg / 57.3lbs |
Фотагалерэя Sex Dolls
фота












Description
Самая шчырая сэкс-лялька з маленькімі грудзьмі для сэкс-партнёраў
Параметр:
Кіраўніцтва па куплі сэкс-лялькі
Geschichte
Самая шчырая сэкс лялька для сэкс партнёраў
Мяне завуць Тэадор і мне 19 гадоў Торс сэкс лялькі . Ці ёсць у вас уласнае жыццё? Калі не, гэта не так ужо дрэнна. Я трэнер па жыцці і люблю дапамагаць сваім кліентам. Часам яны сапраўдныя няўдачнікі, але чамусьці яны мяне ўзбуджаюць. Ты заўсёды такі мілы і сарамлівы. Так што я хачу дапамагчы ім у іх сэксуальным жыцці таксама з невялікай рашучасцю.
Некаторыя з маіх кліентаў былі як бы вылечаны на стале мной, калі вы разумееце, што я маю на ўвазе. Правільна, я працягваю дазваляць хлопцам за сталом качаць маё сагнутае цела ўзад-уперад, адчуваючы пяшчотныя пізды Танныя сэкс лялькі . Тыя, што моцна сціскалі мае грудзі і церлі іх зноў і зноў. Часам ён сціскаў мае грудзі двума пальцамі, прымушаючы мяне канчаць зноў і зноў.
Інструкцыі па куплі
водгукі кліентаў
- агляды прадукцыі
- Іншыя каментары
Вы павінны быць увайсці ў каб пакінуць водгук.
Там няма ні аднаго водгуку.
Я атрымаў пасылку ў вызначаны тэрмін, і яна была вельмі добра і надзейна запакаваная. Прадукт зроблены вельмі добра, дакладна так, як ён паказаны, апісаны і прапанаваны ў гэтай інтэрнэт-краме. Гэтая кампанія прапануе выдатную працу, добрае зносіны і добразычлівае размяшчэнне. Гэтая анімэ-фігурка выглядае сапраўды гэтак жа, як на малюнках, і яе можна рэкамендаваць любому сябру/фану анімэ.
Гэтая лялька проста цудоўная! Гэта мая першая сіліконавая лялька пасля таго, як я набыла некалькі TPE лялек. Яна нашмат прыгажэйшая, навобмацак больш рэалістычны, зусім без паху і прапануе такія дробныя дэталі (вены, зморшчыны скуры), якіх я ніколі не бачыў на ляльцы з TPE. Я рэкамендую дадатковыя варыянты валасяных імплантатаў і ножак, якія працуюць нават без звычайных металічных нітаў. Шэдэўр лялькі, калі яна са мной, я вельмі шчаслівы.
Цудоўная лялька! Маленькі, лёгкі і сэксуальны. Асабліва вага - фактар, які нельга недаацэньваць. Яна адчувае сябе выдатна і вельмі гнуткая. Я б заўсёды іх купляў!
Выдатны прадукт, дакладна так, як апісана. Вельмі эластычны і вага проста ідэальны. Як добра, як прадукт. Абслугоўванне кліентаў лепшае. Лілі вельмі карысная і дасведчаная. Вельмі прафесійна і вельмі добразычліва. У мяне не было праблем у зносінах з персаналам. Хуткая дастаўка, сапраўды выдатнае абслугоўванне кліентаў
Я на 100% задаволены сваёй лялькай. Мне падабаюцца дэталі лялькі! Добра зроблена!
Хуткае абслугоўванне і выдатнае абслугоўванне кліентаў дазволяць у будучыні замовіць другую ляльку ў гэтай кампаніі.
Вы яшчэ не праглядзелі ніводнага прадукту!





























































Сярэдні
4.5