- галерэя
- Інструкцыі па куплі
- водгукі кліентаў
| статыстыка | Цалі / см |
|---|---|
| Памер: | 169 см / 5.54 футаў |
| Бюст: | 86cm / 33.85in |
| Памер бюстгальтара: | Электронны кубак |
| Памер таліі: | 57cm / 22.44in |
| акружнасць сцёгнаў: | 91cm / 35.82in |
| Аральная глыбіня: | 12cm / 4.72in |
| Глыбіня похвы: | 18cm / 7.08in |
| Анальная глыбіня: | 16cm / 6.29in |
| Вага цела: | 38kg / 83.77lbs |
Фотагалерэя Sex Dolls
фота


Description
Рэалістычная сэкс-лялька Jeromina: стыльная, элегантная і спакуслівая
Параметр:
Кіраўніцтва па куплі сэкс-лялькі
Geschichte
Рэалістычная сэкс-лялька Jeromina: стыльная, элегантная і спакуслівая
Яроміна ўся захутаная ў бікіні, поўнае салодкасьці і сонца. У яе вялікая калекцыя.
Як прафесійны дызайнер бікіні, Жароміна сама па сабе самая лепшая мадэль. Ад малюсенькіх і празрыстых да элегантных і стыльных. xxx распрацоўвае і нясе іх усе.
Калі вам падабаюцца дзяўчыны ў бікіні, вам спадабаецца працаваць з ёй.
Ераміна нарадзілася і вырасла ў Паўднёвай Амерыцы, прыгожай прыбярэжнай краіне з культурай "pura vida" ("поўная жыцця"). Як свецкі чалавек і свабодны дух, яна прад'яўляе высокія патрабаванні да сябе і жыцця, якое хоча весці. «Рэчы прыходзяць у невялікіх пакетах, і я хацела сустрэць некалькі абраных джэнтльменаў, з якімі я магла б адчуць сапраўдную, гарачую сувязь», — кажа яна.
Інструкцыі па куплі
водгукі кліентаў
Сярэдні
4.5- агляды прадукцыі
- Іншыя каментары
Вы павінны быць увайсці ў каб пакінуць водгук.
Я атрымаў пасылку ў вызначаны тэрмін, і яна была вельмі добра і надзейна запакаваная. Прадукт зроблены вельмі добра, дакладна так, як ён паказаны, апісаны і прапанаваны ў гэтай інтэрнэт-краме. Гэтая кампанія прапануе выдатную працу, добрае зносіны і добразычлівае размяшчэнне. Гэтая анімэ-фігурка выглядае сапраўды гэтак жа, як на малюнках, і яе можна рэкамендаваць любому сябру/фану анімэ.
Гэтая лялька проста цудоўная! Гэта мая першая сіліконавая лялька пасля таго, як я набыла некалькі TPE лялек. Яна нашмат прыгажэйшая, навобмацак больш рэалістычны, зусім без паху і прапануе такія дробныя дэталі (вены, зморшчыны скуры), якіх я ніколі не бачыў на ляльцы з TPE. Я рэкамендую дадатковыя варыянты валасяных імплантатаў і ножак, якія працуюць нават без звычайных металічных нітаў. Шэдэўр лялькі, калі яна са мной, я вельмі шчаслівы.
Цудоўная лялька! Маленькі, лёгкі і сэксуальны. Асабліва вага - фактар, які нельга недаацэньваць. Яна адчувае сябе выдатна і вельмі гнуткая. Я б заўсёды іх купляў!
Выдатны прадукт, дакладна так, як апісана. Вельмі эластычны і вага проста ідэальны. Як добра, як прадукт. Абслугоўванне кліентаў лепшае. Лілі вельмі карысная і дасведчаная. Вельмі прафесійна і вельмі добразычліва. У мяне не было праблем у зносінах з персаналам. Хуткая дастаўка, сапраўды выдатнае абслугоўванне кліентаў
Я на 100% задаволены сваёй лялькай. Мне падабаюцца дэталі лялькі! Добра зроблена!
Хуткае абслугоўванне і выдатнае абслугоўванне кліентаў дазволяць у будучыні замовіць другую ляльку ў гэтай кампаніі.
Вы яшчэ не праглядзелі ніводнага прадукту!

























































грудзі -
Працуе нармальна, як гаворыцца ў артыкуле.
Мо Кай Лай -
дзякуй, усё добра