- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 135cm / 53.1ft |
| Бюст: | 52cm / 20.47in |
| Размер на сутиена: | Чаша |
| Размер на талията: | 41cm / 16.1in |
| обиколка на ханша: | 66cm / 30.0in |
| Орална дълбочина: | Няма достъп |
| Дълбочина на вагината: | 14cm / 5.5in |
| Анална дълбочина: | 13cm / 5.1in |
| Телесно тегло: | 17.6 кг / 38.8 фунта |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки













Описание
Истории за Росита
Здравей, скъпа, казвам се Росита и съм на 19 години. Много мъже ми казват, че съм сладък и секси като един Евтини секс кукли . Но бившият ми приятел не го вижда по този начин. Той ме предаде и разби сърцето ми. Въпреки това винаги съм му останал верен. Дори не бих пропиляла идея за друг мъж.
За сметка на това се грижеше за всяка жена с къси поли и не само, с повечето от тях имаше секс. Току-що попаднах на това. Тогава светът ми се срина. Отне ми много време да го превъзмогна. За съжаление много пъти съм бил измамен преди. Така че можете да сте сигурни, че никога няма да ви заблудя. аз съм лоялен Секси кукла и никога няма да причини на никого такава болка.
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Още няма отзиви.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!


















































Средно аритметично
4.5