- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 145cm / 4.8ft |
| Бюст: | 70cm / 27.55in |
| Размер на сутиена: | C-чаша |
| Размер на талията: | 50cm / 19.68in |
| обиколка на ханша: | 72cm / 28.34in |
| Орална дълбочина: | 10cm / 3.93in |
| Дълбочина на вагината: | 16cm / 6.29in |
| Анална дълбочина: | 14cm / 5.51in |
| Телесно тегло: | 26.5kg / 58.42lbs |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки












Описание
Секси сладко момиче котка с огромни цици секс кукла
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
Секси сладко момиче котка с огромни цици секс кукла
Здравей, скъпа моя, казвам се Хайлуиг и току-що навърших 22 години. Работя в голяма компания и започнах като стажант и бързо разбрах, че упоритата работа не води до повишение. Един възбуден Аниме секс кукли Също така съм готов да сложа пениса му във всеки мъж, да го изсмуча и да го използвам, за да получа неща, които ще ми помогнат в работата ми.
Да имам достъп до информация, която може да ми помогне в кариерата ми. Разбира се, първо трябваше да тествам желанието на моя шеф. Така че не беше необичайно да бъда извикан в една стая след важна среща, за да „почистя“. Женените бизнесмени просто искаха да си излеят стреса върху мен като секс кукла. Нямах проблем с това, защото кога 100 см секс кукли Хареса ми да бъда чукан здраво и намирах за вълнуващо да бъда приет от всички в стаята.
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Още няма отзиви.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!










































































Средно аритметично
4.5