- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 148cm / 4.86ft |
| Бюст: | 77cm / 30.3in |
| Размер на сутиена: | F чаша |
| Размер на талията: | 49cm / 19.3in |
| обиколка на ханша: | 76cm / 29.9in |
| Орална дълбочина: | 12cm / 4.72in |
| Дълбочина на вагината: | 18cm / 7.08in |
| Анална дълбочина: | 16cm / 6.29in |
| Телесно тегло: | 27kg / 59.5lb |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки



Описание
Секси големи цици невинно момиче японска любовна кукла
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
Секси големи цици невинно момиче японска любовна кукла
Маноа, красива, невинна женска кукла с малки гърди е израснала в Япония. Тя е сексуално активна и дори иска твърд пенис, който става по-голям и по-твърд през устата й и за Real Doll се вмъква във влагалището й.
Сексуалният талант изглежда се събужда, докато възрастното момиче отприщва своята сексуалност. Детски и детски вид подхождат добре на съкращенията.
С тънък 148см Günstige Sexpuppen тяло и огромни гърди във формата на чашка F, тя наистина привлича вниманието. Гледката на секс със здраво и еротично тяло е впечатляваща.
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Още няма отзиви.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!































































Средно аритметично
4.5