- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 150cm / 4.9ft |
| Бюст: | 70cm / 27.55in |
| Размер на сутиена: | B чаша |
| Размер на талията: | 53cm / 20.86in |
| обиколка на ханша: | 78cm / 30.71in |
| Орална дълбочина: | 12cm / 4.7in |
| Дълбочина на вагината: | 17cm / 6.7in |
| Анална дълбочина: | 15cm / 5.9in |
| Телесно тегло: | 27kg / 59.52lbs |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки









Описание
Руса секси тийнейджърска секс кукла с малки цици
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
londe Sexy Small Breasts Teen Sex Doll
Здравейте, казвам се Irmengard и съм на 24 години. Аз съм студент в известна танцова академия. От малка обичам да танцувам и винаги съм изпълнена с ентусиазъм. За мен едва ли има нещо по-красиво от това.Разбира се,освен за секс,фантазирам за себе си всеки ден Секси кукла съм и се включвам в секс игри с различни мъже. Не искам да работя обикновена офис работа след следването си, просто искам да стана професионална танцьорка.
За да имам възможност за изява, всеки ден ще правя секс танци с хореографа в танцовото студио. С мекотата на собственото си тяло всеки път ще изпитваме някои трудни сексуални пози. Например: Поза извит мост, Седнала поза, Поза езда...
Просто искам да превърна страстта си в работа. Ще ми дадеш ли възможност да играя на сцена? Готов съм да имам връзка с теб и ще имам такава Евтини секс кукли да изненадаш.
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Още няма отзиви.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!









































































Средно аритметично
4.5