- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 155 см / 61.0 фута |
| Бюст: | 73cm / 28.74in |
| Размер на сутиена: | F чаша |
| Размер на талията: | 46cm / 18.1in |
| обиколка на ханша: | 80cm / 31.5in |
| Орална дълбочина: | Няма достъп |
| Дълбочина на вагината: | 14cm / 5.5in |
| Анална дълбочина: | 13cm / 5.1in |
| Телесно тегло: | 25.9 кг / 57.1 фунта |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки





Описание
Фентъзи японски манга секс кукли аниме секс кукла
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
Фентъзи реалистична сладка аниме секс кукла
Аз съм Сиги и съм прекрасно момиче на 24 години. Така че вероятно можете да си представите какво невероятно тяло имам. Наистина ми харесва да го използвам като секс кукла. Не съм пристрастена към секса, но съм малка уличница, трябва да го призная.
Харесвам секса много, особено харесвам оралния секс. Искам да усетя пениса ти между устните си. Но предпоставката е, че си много по-възрастен от мен. Момчетата на моята възраст просто го намират за скучно. Те дори не знаят как да се справят с горещ любовник като мен.
Мисля, че ако ни гледате, ще бъде много вълнуващо. Но мисля, че би било по-добре, ако можете да направите това и за двама ни. Между другото, ако разбирате за какво говоря, езикът на моя приятел също е много добър. Представете си какво би било, ако всички работим за най-добрата ви работа! ? Искате ли да имате готова за употреба аниме секс кукла?
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Още няма отзиви.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!



































































Средно аритметично
4.5