- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 163cm / 5.35ft |
| Бюст: | 78cm / 30.71in |
| Размер на сутиена: | Е-чаша |
| Размер на талията: | 54cm / 21.26in |
| обиколка на ханша: | 93cm / 36.61in |
| Орална дълбочина: | 15cm / 5.91in |
| Дълбочина на вагината: | 17cm / 6.69in |
| Анална дълбочина: | 17cm / 6.69in |
| Телесно тегло: | 35.5kg / 78.28lbs |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки







Описание
Съвети за подмяна на очите на секс кукла.
❤ Поставете Секс кукла до средна позиция.
❤ Внимателно раздалечете очите (нагоре и надолу, не наляво и надясно) с една ръка, без да докосвате миглите или грима.
❤ С другата ръка отстранете очите и свалете цялата опаковка.
❤ Втрийте обвивката здраво в новото око.
❤ Издърпайте окото от миглите или грима с една ръка.
❤ С другата си ръка поставете новото око в очната кухина и коригирайте.
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
Еротична история за секс кукла Никита
Нека просто бъдем Моят Никита е Илсемари и съм на 24 години. Танцувам хип хоп от много години и мога да ви уверя, че знам точно как да свия бедрата си като истински 100 см секс кукли използва перфектно. Защото, ако искате секс кукла, която е супер подвижна и има издръжливостта да ви придружава няколко часа, значи сте попаднали на правилното място.
Търсите вълнение? Какво ще кажете за секс на обществени места като парка? Защото наистина обичам вълнението. Ако търсите малко вълнение по време на секс, аз съм вашият идеален Малки секс кукли с наистина лоялна душа. Коя дупка за удоволствие искате да задоволите?
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Още няма отзиви.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!




































































Средно аритметично
4.5