- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 163cm / 5.34ft |
| Бюст: | 86cm / 33.85in |
| Размер на сутиена: | D-чаша |
| Размер на талията: | 62cm / 24.40in |
| обиколка на ханша: | 94cm / 37.00in |
| Орална дълбочина: | 12cm / 4.72in |
| Дълбочина на вагината: | 18cm / 7.08in |
| Анална дълбочина: | 16cm / 6.29in |
| Телесно тегло: | 36kg / 79.36lbs |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки


Описание
Секси зряла кукла в реалния живот
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
Секси зряла кукла в реалния живот
Аз съм Клои и съм на 18 години. Ако искате друга истинска кукла, ще се радвам да приготвя костюм за сладко секси зайче за нас. Защото дори да ми харесва да бъда използвана като любовна кукла, не съм против да обогатя секса с няколко еротични предмета. Всички ние можем да носим сладки ученически костюми, да вземем вибратори, вибратори и скоби за зърна и да направим наистина вълнуващо и страстно лесбийско шоу между две любовни кукли за вас.
Най-голямото ми сексуално предпочитание е да правя секс на публично място. Но не се притеснявайте, ако все още сте малко срамежливи и не искате да показвате вашите секс кукли на всички, ние също можем да започнем с малко. Просто ме чукайте на прозореца на кухнята или в градината и ще се радваме на завистливите погледи на скромните ви съседи.
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
Средно аритметично
4.5- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!



































































Тъли Джеф -
Винаги с удоволствие! ! ! Благодаря