- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 165cm / 5.41ft |
| Бюст: | 84cm / 33.07inch |
| Размер на сутиена: | 63cm / 24.80 инч |
| Размер на талията: | 55cm / 21.65in |
| обиколка на ханша: | 93cm / 36.61inch |
| Орална дълбочина: | / |
| Дълбочина на вагината: | / |
| Анална дълбочина: | / |
| Телесно тегло: | 49kg / 108.03lbs |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки















Описание
млад мъж голям пенис момче секс кукла Мъж
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
млад мъж голям пенис момче секс кукла мъж
Мартие е много привлекателно момче мъжка секс кукла . Възхищава се както на мъжки, така и на женски животни. Той се радва на компанията и на двамата и е наистина добър в задоволяването на нуждите и на двата пола в леглото." Не само, че анусът ми има дълъг пенис, но има и удобна дълбочина от 17.5 см. Ето защо мъжете винаги питат дали могат нося горнището ми може да бъде", казва той. Хенри търси любящ партньор в живота, който е готов за специалния вид любов, който само мъжка секс кукла може да предложи! Той ще донесе още повече радост в живота ви.
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Още няма отзиви.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!



























































Средно аритметично
4.5