- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 165cm / 5.41ft |
| Бюст: | 87cm / 34.25in |
| Размер на сутиена: | F чаша |
| Размер на талията: | 58cm / 22.83in |
| обиколка на ханша: | 88cm / 34.64in |
| Орална дълбочина: | 10cm / 3.93in |
| Дълбочина на вагината: | 17cm / 6.69in |
| Анална дълбочина: | 13cm / 5.11in |
| Телесно тегло: | 36kg / 79.37lbs |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки



Описание
Секси кралско момиче с огромни гърди любовна кукла
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
Секси кралско момиче с огромни гърди любовна кукла
Здравейте на всички, казвам се Хилдрън и съм на 24 години. Уча журналистика трети семестър. Наистина обичам да играя игри с бягство. В тъмните ъгли никога не знаете какви чудовища или Секси кукла появи се от нищото със страшен грим и накара сърцето ти да бие по-бързо.
В началото бях предпазлив и наистина се уплаших, когато започнах да играя. С времето натрупахте опит и играхте целенасочено. Всеки път, когато бях в мрачен ъгъл, правех секс с трима или петима момчета там. Дори не ме интересуваше дали е обществено място, защото наистина възбуждаше хората. Не е ли вълнуващо да чуеш писъци на ужас и стенания на удоволствие?
Ако имате особено забавна стая за бягство, ще се радвам да има такава Торс секс кукли правя порно дяволите с теб. Имате ли място, което можете да препоръчате? Очаквам с нетърпение една вълнуваща вечер с вас.
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Още няма отзиви.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!


































































Средно аритметично
4.5