- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 165cm / 5.41ft |
| Бюст: | 105cm / 41.33in |
| Размер на сутиена: | М-чаша |
| Размер на талията: | 60cm / 23.62in |
| обиколка на ханша: | 109cm / 42.91in |
| Орална дълбочина: | 10cm / 3.93in |
| Дълбочина на вагината: | 17cm / 6.69in |
| Анална дълбочина: | 13cm / 5.11in |
| Телесно тегло: | 46kg / 101.4lbs |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки






Описание
Купете най-добрата секс кукла с големи гърди
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
Купете най-добрата секс кукла с големи гърди
Запознайте се, казвам се Херлинд и съм на 22 години. Работя като служител в офис в група. Моят мениджър е много щастлив да ме има до него. Това е така, разбира се, защото имаме безброй Малки секс кукли прекарали нощи заедно. Понякога ме чукаше на бюрото си, понякога ме чукаше направо на офисния ми стол.
3Знам точно как бързо да доведа един мъж до кулминация. Не само моят шеф оценява отличните ми умения за орален секс, но и някои други служители в нашата компания. Малко се пошегувахме онзи ден. Една служителка легна на копирната машина, красивите й гърди се разпериха върху копирната машина и копираха гърдите й, а аз я пляснах силно по путката.
По-късно тя ги взе Аниме секс кукли извади от джоба и се галехме един друг и си потрепвахме с пръст путката. Много обичам да ги смуча и анален секс. Искаш също така да пуснеш похотливата си путка на принтера, да я копираш и да я изпратиш на всички колеги мъже във фирмата.
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Още няма отзиви.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!








































































Средно аритметично
4.5