- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 70cm / 27.56in |
| Бюст: | Не. |
| Размер на сутиена: | Не. |
| Размер на талията: | 58cm / 22.83in |
| обиколка на ханша: | 86cm / 33.85in |
| Орална дълбочина: | Не. |
| Дълбочина на вагината: | 14cm / 5.51in |
| Анална дълбочина: | 12cm / 4.72in |
| Телесно тегло: | 17kg / 37.48lbs |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки





Описание
Торс на мъжки мастурбатор с крака секс кукла
Почти като тяло на истинска жена: нашите истински кукли са най-чувствителните от всички секс играчки за мъже. Несравнимото усещане на кожата на a 100 см секс кукли и висококачествената обработка на детайлите на тялото на нашите истински кукли гарантират уникално чувствено изживяване.
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
Торс на мъжки мастурбатор с крака секс кукла
Почти като тяло на истинска жена: нашите истински кукли са най-чувствителните от всички секс играчки за мъже. Несравнимото усещане на кожата на a 100 см секс кукли и висококачествената обработка на детайлите на тялото на нашите истински кукли гарантират уникално чувствено изживяване.
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Още няма отзиви.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!

















































































Средно аритметично
4.5