- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 169cm / 5.54ft |
| Бюст: | 86cm / 33.85in |
| Размер на сутиена: | Е-чаша |
| Размер на талията: | 57cm / 22.44in |
| обиколка на ханша: | 91cm / 35.82in |
| Орална дълбочина: | 12cm / 4.72in |
| Дълбочина на вагината: | 18cm / 7.08in |
| Анална дълбочина: | 16cm / 6.29in |
| Телесно тегло: | 38kg / 83.77lbs |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки










Описание
Реалистична секс кукла Jeanina: стилна, елегантна и съблазнителна
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
Реалистична секс кукла Jeanina: стилна, елегантна и съблазнителна
Не е ли тя като глътка свеж въздух? Нейният тъмен тен, права къдрава коса и невероятни скули я правят много специален човек в нашия сайт.
Жанина има арабско наследство, което й придава уникален и екзотичен вид.
Тялото й е тонизирано чрез упражнения и коремен танц. Като дъщеря на шейх, Жанина е обиколила света и има много интересни истории за разказване от миналото си. Живеейки в харем с две дузини други жени, през това време тя усети какво наистина харесва в лесбийската любов.
Ако се интересувате от споделянето на Jeanina в тройка или групова чукане, тя ще бъде повече от щастлива да ви помогне да изживеете тази фантазия.
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
Средно аритметично
4.5- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!




































































Уей Бей Ли -
Фантастично... винаги е удоволствие
Бо Ни Ван -
всичко е супер