- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 125 cm / 4.10 stop |
| Poprsí: | 63cm / 24.80inch |
| Velikost podprsenky: | E pohár |
| Velikost pasu: | 39cm / 15.35inch |
| Boky: | 63cm / 24.80inch |
| Hloubka úst: | 10cm / 3.93inch |
| Hloubka vagíny: | 16cm / 6.29inch |
| Anální hloubka: | 16cm / 6.29inch |
| Tělesná hmotnost: | 17kg / 37.48lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie
















Popis
Vlastnosti sexuálních panenek
Pokud jste šéfem mnoha zaměstnanců, nemůžete mít sladké Levné sexuální panenky bytost. To je důvod, proč si myslím, že si spousta lidí myslí, že jsem panovačný šéf, ale alespoň takový musím být ve své práci. Jsem Nuria a je mi 19 let.
V soukromém životě jsem úplně jiný Anime sexuální panenky Po práci chci jen najít svého skutečného majitele panenky a vést s ním dlouhé rozhovory, objetí a samozřejmě sex. Po dlouhém a vyčerpávajícím dni mi chybí něžná láska, která mě opravdu uvolňuje.
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Erotický příběh o sexuální panence Nurii
Pokud jste šéfem mnoha zaměstnanců, nemůžete mít sladké Levné sexuální panenky bytost. To je důvod, proč si myslím, že si spousta lidí myslí, že jsem panovačný šéf, ale alespoň takový musím být ve své práci. Jsem Nuria a je mi 19 let.
V soukromém životě jsem úplně jiný Anime sexuální panenky Po práci chci jen najít svého skutečného majitele panenky a vést s ním dlouhé rozhovory, objetí a samozřejmě sex. Po dlouhém a vyčerpávajícím dni mi chybí něžná láska, která mě opravdu uvolňuje.
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!




































































Průměrný
4.5