- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 145 cm / 4.75 stop |
| Poprsí: | 72cm / 28.34in |
| Velikost podprsenky: | C pohár |
| Velikost pasu: | 52cm / 20.47in |
| Boky: | 76cm / 29.92in |
| Hloubka úst: | 12cm / 4.27in |
| Hloubka vagíny: | 17cm / 6.69in |
| Anální hloubka: | 14cm / 5.51in |
| Tělesná hmotnost: | 28kg / 61.73lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie








Popis
Živá a roztomilá panenka pro dospívající
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Živá a roztomilá panenka pro dospívající
Ahoj vážení, ráda bych vás poznala, jmenuji se Hedda a letos mi bude 25 let. V současné době pracuji jako stážista v IT společnosti s mnoha miliardami dolarů. Společnost, pro kterou pracuji, je světově proslulá. I když pracuji v tak dobré společnosti a vydělávám spoustu peněz, půjdu do čtvrti červených luceren stát v noci na ulici za sexy 100 cm sexuální panenky být. Naštěstí si mohu své zákazníky svobodně vybrat.
Kvůli mé práci prostitutky mi XNUMX/XNUMX zvonil mobil. Proto musím během stáže přijímat hovory častěji během dne. Moji kolegové se pomalu učí, co jsem dělal v noci. Nevadí mi trávit čas s jedním nebo druhým kolegou. Někteří mí šéfové jsou také velmi nadšení. Společnost ještě neměla sex. Chcete přijít k nám do společnosti a zahrát si se mnou kancelářskou sexuální hru? Všichni jsou kolegové, takže budu váš Dospívající sexuální panenky být. Je to dobrovolné a nedochází k žádné peněžní směně. Není to lákavé?
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!

















































































Průměrný
4.5