- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 148cm / 4.86ft |
| Poprsí: | 77cm / 30.3in |
| Velikost podprsenky: | F pohár |
| Velikost pasu: | 49cm / 19.3in |
| Boky: | 76cm / 29.9in |
| Hloubka úst: | 12cm / 4.72in |
| Hloubka vagíny: | 18cm / 7.08in |
| Anální hloubka: | 16cm / 6.29in |
| Tělesná hmotnost: | 27kg / 59.5lb |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie





Popis
Realdoll štíhlá s velkými prsy a malým zadečkem
Jmenuji se Manolja a je mi 20 let Jmenuji se Manolja a je mi 20 let trup masturbátor . Máte svůj vlastní život?
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Erotické příběhy o Realdoll Manolja
Jmenuji se Manolja a je mi 20 let trup masturbátor . Máte svůj vlastní život? Pokud ne, nevadí. Jsem životní kouč a rád pomáhám svým klientům. Někdy jsou to opravdoví propadáci, ale nějak mě vytáčí. Jsi vždy tak roztomilý a stydlivý. S trochou odhodlání jim tedy chci pomoci i s jejich sexuálním životem.
Některé z mých klientů jsem vyléčil takříkajíc na stole, pokud víte, co tím myslím. To je pravda, nechal jsem chlapy na stole, aby pumpovali moje ohnuté tělo sem a tam a cítil jsem něžná kunda Levné sexuální panenky . Ty, které mi pevně svíraly prsa a neustále se o ně třely. Občas mi dvěma prsty stiskl prsa, takže jsem přicházela znovu a znovu.
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!






























































Průměrný
4.5