- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 148 cm / 4.85 stop |
| Poprsí: | 77cm / 30.31in |
| Velikost podprsenky: | F pohár |
| Velikost pasu: | 50cm / 19.68in |
| Boky: | 78cm / 30.70in |
| Hloubka úst: | 13cm / 5.11in |
| Hloubka vagíny: | 15cm / 5.90in |
| Anální hloubka: | 14cm / 5.51in |
| Tělesná hmotnost: | 23kg / 50.70lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie







Popis
JMladé krátké černé vlasy sexy panenka skutečného sexu
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Mladé krátké černé vlasy sexy panenka skutečného sexu
Snažil jsem se co nejčastěji prožívat své nadržené fantazie. Zpočátku to bylo samozřejmě relativně neškodné a já tajně masturboval pod peřinou. Pak jsem potřeboval ještě trochu a pořádně naplnil svou kočičí sexuální panenku a najednou pro mě nebylo nic bezpečného, dokonce ani něco, co vypadalo trochu jako penis. Protože jsem byl nadržený Danai
Pak mě to fakt bavilo a chtěl jsem si občas pořádně zasexovat. Nejdřív to byli kluci z mého gymplu, kteří se seřadili v šatně tělocvičny, aby mě ošoupali. Když jsem se nudil, začal jsem flirtovat s kamarády mého otce. Pro mě jako pro sexy panenku nebylo nic lepšího, než vědět, že tenhle nadržený otec 45 let, který mi zrovna hladil moji krásnou růžovou kočičku, by za to mohl mít se svou ženou velké problémy.
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
Průměrný
4.5- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!













































































Zubonioi -
Vypadá skvěle a je velmi realistický. Mám rád!
Yi La Lei Li -
Velmi přátelský a vysoce doporučený, děkuji
Dille Jan Siti -
jsem velmi spokojen. Děkuji mnohokrát