- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 158 cm / 5.18 stop |
| Poprsí: | 88cm / 34.64in |
| Velikost podprsenky: | Pohár |
| Velikost pasu: | 52cm / 20.47in |
| Boky: | 86cm / 33.85in |
| Hloubka úst: | 12.5cm / 4.92in |
| Hloubka vagíny: | 16.5cm / 6.49in |
| Anální hloubka: | 12.5cm / 4.92in |
| Tělesná hmotnost: | 30kg / 66.14lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie




Popis
Oblíbená sexy blond americká panenka
Dobrý den pane, jmenuji se Bärbele, je mi 21 let a studuji. Nejsem moc vysoký a velký asi jako jedna Malé sexuální panenky. Chci být velmi hodná dívka, ale mým konečným cílem je být velmi dobrou sexuální panenkou a doufám, že potkám toho pravého majitele pro mě.
Každou noc ležím v posteli a masturbuji, zatímco jsem Anime sexuální panenky Sledování porna, abych uspokojil své sexuální touhy. Mám sex každou noc nebo nemůžu spát. Mistře, pojď a potěš mě.
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Oblíbená sexy blond americká panenka
Dobrý den pane, jmenuji se Bärbele, je mi 21 let a studuji. Nejsem moc vysoký a velký asi jako jedna Malé sexuální panenky. Chci být velmi hodná dívka, ale mým konečným cílem je být velmi dobrou sexuální panenkou a doufám, že potkám toho pravého majitele pro mě.
Každou noc ležím v posteli a masturbuji, zatímco jsem Anime sexuální panenky Sledování porna, abych uspokojil své sexuální touhy. Mám sex každou noc nebo nemůžu spát. Mistře, pojď a potěš mě.
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!












































































Průměrný
4.5