- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 158 cm / 5.18 stop |
| Poprsí: | 81cm / 31.88in |
| Velikost podprsenky: | E pohár |
| Velikost pasu: | 54cm / 21.25in |
| Boky: | 82cm / 32.28in |
| Hloubka úst: | 13cm / 5.11in |
| Hloubka vagíny: | 18cm / 7.08in |
| Anální hloubka: | 17cm / 6.69in |
| Tělesná hmotnost: | 34kg / 74.95lb |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie




Popis
Krásná asijská krása realistické sexy sex panenka
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Erotický příběh o sexuální panence Biance
Valeria je sexy Sexpuppe . Je super sexy se svým upnutým tělem, živými prsy, velkým kulatým zadečkem, hladkým a plochým pasem a sexy rty, které můžete líbat navždy.
Je vybaven zacvakávacím tlačítkem a krkem s kulovým kloubem a párem snadno pohyblivých zápěstí s kulovým kloubem. Pokud máte a Sex Doll chcete najít někoho, koho lze snadno přimět k sexu, je nepochybně perfektní volbou!
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
Průměrný
4.5- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!







































































Gwiyazda -
Je opravdu dobrý, působí jako opravdový, zpracování je velmi dobré, mohu jen doporučit. Velmi levné a rychlé dodání
Macho Reilly -
Wow Lightning Shipment Nejprodávanější zboží nejvyšší úrovně, jak již bylo zmíněno výše. Děkuju
Mickeyho diagram -
S prodejcem jsem velmi spokojen. Přišlo v dobrém stavu. Ještě jednou děkuji.