- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 160 cm / 5.24 stop |
| Poprsí: | 77cm / 30.31in |
| Velikost podprsenky: | F pohár |
| Velikost pasu: | 54cm / 21.25in |
| Boky: | 89cm / 35.03in |
| Hloubka úst: | 15cm / 5.90in |
| Hloubka vagíny: | 17cm / 6.69in |
| Anální hloubka: | 15cm / 5.90in |
| Tělesná hmotnost: | 32kg / 70.54lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie
















Popis
Sexy velká prsa asijské roztomilé srdce sex panenka
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Sexy velká prsa asijské roztomilé srdce sex panenka
Dobře, můžu ti říct, jak je to super, jeden Sex Panenka být? Mohu se svléknout. Můj je jako skutečný člověk, s jemnou a jemnou pokožkou. Pokud chcete, mezi námi dvěma může být mnoho, mnoho nádherných vzpomínek!
Jmenuji se Irena, je mi 20 let a stále pilně studuji. Zaměřuji se zejména na svůj proces učení, samozřejmě se více soustředím a užívám si proces sexu. Abych pokryl své náklady, rozhodl jsem se pracovat na částečný úvazek, například jako číšník, ale bylo to opravdu vyčerpávající a téměř žádné peníze. Pak jsem na internetu řekl, že bych si mohl koupit vlastní fotky aktů, abych vydělal peníze, a pak jsem to zkusil. Tak jsem našel své sponzory, kteří mi dali peníze na život.
Zároveň jsem jako Levné sexuální panenky velmi ochotná zaplatit více za mého kmotra a svést ji podle všech uměleckých pravidel. Když mi zaplatíš peníze a koupíš pěkné oblečení, můžeme se spolu báječně bavit.
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!








































































Průměrný
4.5