- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 163 cm / 5.34 stop |
| Poprsí: | 87cm / 34.25in |
| Velikost podprsenky: | B-pohár |
| Velikost pasu: | 57cm / 22.44in |
| Boky: | 93cm / 36.61in |
| Hloubka úst: | 12cm / 4.72in |
| Hloubka vagíny: | 17cm / 6.69in |
| Anální hloubka: | 14cm / 5.51in |
| Tělesná hmotnost: | 44kg / 97lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie










Popis
Roztomilá sexy kudrnatá panenka s velkými prsy pro dospívající
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Roztomilá sexy kudrnatá panenka s velkými prsy pro dospívající
Jmenuji se Ilsetraut a je mi 26 let. Je hlavní modelkou obchodu se spodním prádlem. Když Sex Panenka Mám vzrušující kolekci nejkvalitnějšího spodního prádla, kterou bych vám rád ukázal. Poté vám budu dlouho intenzivně masírovat tělo a v určitém okamžiku se dostanu k vašemu ztuhlému obřímu penisu. Víc vám v tuto chvíli neřeknu, ale myslím, že si to spolu skvěle užijeme.
Než se setkám s někým cizím, řekl bych si v podstatě a Malé sexuální panenky odkazuji na nezkušený sex, ale pokud mi poskytnete potřebné pokyny, pokusím se s velkou zvědavostí. Noc mého snu být tvou sexuální panenkou začíná mnou a mým známým. Vždy se na to můžete spolehnout, v našem vztahu je vždy vaše přízeň.
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!





































































Průměrný
4.5