- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 163 cm / 5.34 stop |
| Poprsí: | 95cm / 37.40in |
| Velikost podprsenky: | J-pohár |
| Velikost pasu: | 55cm / 21.65in |
| Boky: | 95cm / 37.40in |
| Hloubka úst: | 12cm / 4.72in |
| Hloubka vagíny: | 17cm / 6.69in |
| Anální hloubka: | 14cm / 5.51in |
| Tělesná hmotnost: | 48kg / 105.8lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie



Popis
Sexy panenka s krátkými vlasy a velkými prsy
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Sexy panenka s krátkými vlasy a velkými prsy
Ahoj, jmenuji se Ilseruth a je mi 28 let. Vlastně jsem byl vždycky dobrý Sexuální panenky na trup . Ale teď jdu na vysokou a chci si vybudovat pověst nespoutané sexuální panenky. Proč? Protože mám ráda sex a jsem opravdová sexuální panenka, potřebuji ho několikrát denně.
Aby každý v kampusu věděl, kdo je nejsvůdnější sexuální panenka, udělal jsem pro své sexuální dovednosti spoustu věcí. Začínal jsem se spolužáky a studenty z jiných univerzit, které jsem poznal ve studentských klubech a barech. Pak mi ale chyběla stimulace sexem, bylo mi jedno, s kým spím, většinou s jeho zkušeným manželem. Chceš divokou noc s nadrženým? Levné sexuální panenky strávit?
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!









































































Průměrný
4.5