- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 165 cm / 5.41 stop |
| Poprsí: | 87cm / 34.25in |
| Velikost podprsenky: | Pohár |
| Velikost pasu: | 58cm / 22.83in |
| Boky: | 88cm / 34.64in |
| Hloubka úst: | 10cm / 3.93in |
| Hloubka vagíny: | 10cm / 3.93in |
| Anální hloubka: | 13cm / 5.11in |
| Tělesná hmotnost: | 36kg / 79.37lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie








Popis
Sexy dlouhé černé vlasy velká prsa zralé ženské sexuální panenky
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Sexy dlouhé černé vlasy velká prsa zralé ženské sexuální panenky
Zlato, rád poznávám tvoji druhou stranu během sexu. Jsem Ilsabe, letos je mi 25 let. Je HR manažerem známé společnosti. Mohu jen doufat, že to nikdo z mých podřízených nezjistí: Pokud jste jako Anime sexuální panenky Pokud se chcete dostat na vrchol kariérního žebříčku, musíte toho hodně projít.
Vždy mi chyběl někdo, kdo se hodil pro můj život. Protože v soukromém životě nemám na nic čas: třeba na ideál své budoucnosti Malé sexuální panenky majitel. Nezajímá mě tvoje práce ani tvoje peníze, protože se o sebe dokážu postarat. Jen doufám, že můžeme být spolu s žhavým a divokým sexem.
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!





































































Průměrný
4.5