- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 166 cm / 5 stop5 |
| Poprsí: | 88cm / 31.89in |
| Velikost podprsenky: | D pohár |
| Velikost pasu: | 54cm / 21.26in |
| Boky: | 83cm / 32.68in |
| Hloubka úst: | 13 cm / 5.12 palce |
| Hloubka vagíny: | 18cm / 7.08in |
| Anální hloubka: | 16 cm / 6.30 palce |
| Tělesná hmotnost: | 35.5 kg / 78.26 liber |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie





















Popis
Jaký je rozdíl mezi TPE a silikonem?
Silikon i TPE jsou vysoce kvalitní sexuální materiály. Silikon je obecně považován za odolnější materiál, zatímco TPE je nejrealističtější a nejekologičtější. Níže jsou uvedeny hlavní vlastnosti každého materiálu.
✔️ O něco tvrdší než TPE, ale také odolnější.
✔️ Dražší.
✔️ Snadnější čištění.
✔️ Bezpečné pro lidský kontakt.
✔️ Termoplastický elastomer
✔️ TPE je měkčí.
✔️ Části těla (prsa, hýždě atd.) jsou „protřeseny“ realističtěji.
✔️ Tento materiál je pružnější a díky němu jsou klouby panenky pružnější.
✔️ Dobré udržení tepla.
✔️ Levnější.
✔️ Bezpečnost při kontaktu s lidmi.
✔️ Není tak odolný jako silikon - musíte být opatrnější se správným čištěním a údržbou.
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Erotický příběh o sexuální panence Jad
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!































































Průměrný
4.5