- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 158 cm / 5.18 stop |
| Poprsí: | 95cm / 37.4in |
| Velikost podprsenky: | H pohár |
| Velikost pasu: | 58cm / 22.8in |
| Boky: | 105cm / 41.3in |
| Hloubka úst: | 13cm / 5.1in |
| Hloubka vagíny: | 19cm / 7.5in |
| Anální hloubka: | 17cm / 6.7in |
| Tělesná hmotnost: | 45kg / 99lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie










Popis
Velký zadek Velká prsa Prsa Skutečná panenka
Konečně je zpět slunce a já můžu být zase sexy Dospívající sexuální panenky Vychloubá těla v těsném oblečení. Protože miluji slunce, ráda si zasunuji svá velká prsa do malých bikin a upnutý zadek do horkých kalhot. Jmenuji se Amadea a je mi 23 let
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Big Ass Velká prsa Prsa Realdoll
Konečně je zpět slunce a já můžu být zase sexy Anime sexuální panenky Vychloubá těla v těsném oblečení. Protože miluji slunce, ráda si zasunuji svá velká prsa do malých bikin a upnutý zadek do horkých kalhot. Jmenuji se Amadea a je mi 20 let.
Pro mě jako sexuální panenku rozhodně není nic vzrušujícího, než vidět, jak se muži otáčejí v řadách, když kolem nich procházím svým roztomilým zadečkem. Jakmile budete mít pořádně tvrdý penis, můžete se k nám přidat Sexuální panenky na trup spojte a uspokojte je jednoho po druhém. Nebylo by to snové rande?
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!











































































Průměrný
4.5