- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 165 cm / 5.41 stop |
| Poprsí: | 76cm / 29.92in |
| Velikost podprsenky: | C pohár |
| Velikost pasu: | 62cm / 24.40in |
| Boky: | 88cm / 34.64in |
| Hloubka úst: | 12cm / 4.72in |
| Hloubka vagíny: | 18cm / 7.08in |
| Anální hloubka: | 16cm / 6.29in |
| Tělesná hmotnost: | 50kg / 110.13lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie




Popis
Informace o produktu Evelin 165cm
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Informace o produktu Evelin 165cm
Tmavě hnědé vlasy, elegantní temperament, světlé sexy oblečení, sveďte svou sladkou vagínu. chceš s ní spát Evelin je vrchol dokonalosti a nadšení.
Vzhledem ke konstrukci je stav exoskeletu velmi dobrý, ale těžko lokalizovatelný. Ruce a nohy byly pečlivě zpracovány a jsou velmi chvályhodné.
Objednejte si svůj Sex Panenka okamžitě za garantovanou nízkou cenu a vychutnejte si nejnovější pohled na naše řízení kvality v Německu a naši zpoplatněnou noční expresní službu v Německu. Panenky WM mají v Německu dobrou pověst a zaslouží si jejich držení
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!





































































Průměrný
4.5