- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 159 cm / 5.21 stop |
| Poprsí: | 87cm / 34.25in |
| Velikost podprsenky: | H pohár |
| Velikost pasu: | 65cm / 25.59in |
| Boky: | 100cm / 39.37in |
| Hloubka úst: | 13cm / 5.1in |
| Hloubka vagíny: | 19cm / 7.5in |
| Anální hloubka: | 17cm / 6.7in |
| Tělesná hmotnost: | 38kg / 83.77lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie



Popis
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Japonské kimono sexy panenka pro manželku
Než jsem opravdu jako Sex Panenka Představuji vám, musím vám říct, že zatím nemám žádné sexuální zkušenosti, jsem zbrusu nová milostná panenka čekající na toho pravého majitele. Pokud mě oceníte jako sexuální panenku, budu vám vždy k službám jako milostná panenka a přečtu vám z očí každé vaše přání.
Jsem Andriane, 22letý mladý muž z velmi náboženské rodiny. Nejste si vědomi mé touhy sloužit jako sexuální panenka věřícímu muži a zcela byste ji odsoudili. Prostě jsem nemohla popřít rostoucí rozkoš v mé kundičce a odpočítávala dny, než do mě můj Mistr na hodiny pronikne. Moc by se mi líbila opravdová Levné sexuální panenky být a konečně ve mně cítit tvůj mužský chtíč.
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!

































































Průměrný
4.5