- Galerie
- Инструкции за покупка
- Kundenbewertungen
| Статистика | Инч / см |
|---|---|
| Размер: | 140cm / 4.59ft |
| Бюст: | 66cm / 25.98in |
| Размер на сутиена: | B чаша |
| Размер на талията: | 49cm / 19.29in |
| обиколка на ханша: | 76cm / 29.92in |
| Орална дълбочина: | 13cm / 5.11in |
| Дълбочина на вагината: | 15cm / 5.90in |
| Анална дълбочина: | 14cm / 5.51in |
| Телесно тегло: | 23kg / 50.70lbs |
Галерия със снимки на Sex Dolls
Снимки












Описание
Евтина секс кукла с руса къдрава коса 140см
Показател:
Ръководство за закупуване на секс кукла
Geschichte
Евтина секс кукла с руса къдрава коса 140см
Ако сте по-близо до мен, отколкото до вашата бъдеща секс кукла, определено искате истинска секс кукла в леглото. Защото аз съм Дамира, 18-годишна истинска кукла, която обича секса и живее с всеки, който желае да запълни дупките ми. Това твърде лошо ли е за вас? Тогава никой от нас не е хит! Защото искам да мога да изживея мръсната си страна като секс кукла със собственика си на 100%.
Обичам да създавам хаос. Имам ли предпочитания към себе си като секс кукла? Отговорът е: всички и всичко. С мен можете да изживеете най-мръсните си и палави фантазии без последствия.
Инструкции за покупка
Kundenbewertungen
- рецензии на продукта
- Други коментари
Трябва да бъдете влезли в профила си за да напишете отзив.
Още няма отзиви.
Получих пратката в посочения срок и беше много добре и сигурно опакована. Продуктът е много добре изработен, точно както е показан, описан и предлаган в този онлайн магазин. Тази компания предлага отлична работа, добра комуникация и приятелско настаняване. Тази аниме фигура изглежда точно като снимките и може да я препоръча на всеки аниме приятел/фен.
Тази кукла е просто страхотна! Това е първата ми силиконова кукла, след като купих няколко TPE кукли преди това. Тя е много по-красива, допирът е по-реалистичен, напълно без мирис и предлага толкова фини детайли (вени, кожни гънки), каквито никога не съм виждал на TPE кукла. Препоръчвам допълнителните опции за космени импланти и крака, които дори работят без обичайните метални болтове. Шедьовър на кукла, да я имам с мен ме прави толкова щастлива.
Чудесна кукла! Малък, лек и секси. Конкретно теглото е фактор, който не бива да се подценява. Тя се чувства страхотно и е много гъвкава. Винаги бих ги купил!
Отличен продукт, точно както е описано. Много еластичен и теглото е просто перфектно. Толкова добър, колкото и продукта. Обслужването на клиенти е най-доброто. Лили е много полезна и знаеща. Много професионален и много приятелски настроен. Нямах проблеми в комуникацията с персонала. Бърза доставка, наистина страхотно обслужване на клиенти
100% съм доволен от моята кукла. Харесвам детайлите на куклата! Много добре!
Бързото обслужване и отличното обслужване на клиентите ще поръчат втора кукла от тази компания в бъдеще.
Все още не сте разгледали нито един продукт!










































































Средно аритметично
4.5