- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 140cm / 4.59ft |
| Poprsí: | 77cm / 30.3in |
| Velikost podprsenky: | H pohár |
| Velikost pasu: | 49cm / 19.3in |
| Boky: | 76cm / 29.9in |
| Hloubka úst: | 12cm / 4.72in |
| Hloubka vagíny: | 17cm / 6.69in |
| Anální hloubka: | 15cm / 5.91in |
| Tělesná hmotnost: | 27kg / 59.5lb |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie







Popis
Sexy velká prsa TPE zralá fena H Cup panenky
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Sexy velká prsa TPE zralá fena H Cup panenky
Krásná dospělá panenka Manoa s velkým poprsím byla vychována ve Spojených státech. Je sexuálně aktivní a dokonce chce tvrdý penis, který se jí zvětší a ztvrdne ústy a vloží se do pochvy kvůli sexu.
Vypadá dospěleji, než je její věk. Je 140 cm vysoká nahá a má dokonalou křivou postavu, ale její obrovská ňadra ve tvaru H jsou opravdová sila. Je to krásná dívka s naivním smyslem pro skromnost a špinavý sexuální apetit.
Další užitečné odkazy
koupit skutečnou panenkuPokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!







































































Průměrný
4.5