- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 145 cm / 4.8 stop |
| Poprsí: | 70cm / 27.55in |
| Velikost podprsenky: | C pohár |
| Velikost pasu: | 50cm / 19.68in |
| Boky: | 72cm / 28.34in |
| Hloubka úst: | 10cm / 3.93in |
| Hloubka vagíny: | 16cm / 6.29in |
| Anální hloubka: | 14cm / 5.51in |
| Tělesná hmotnost: | 26.5kg / 58.42lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie








Popis
Sexy štíhlá milostná panenka s kudrnatými vlasy
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Sexy štíhlá milostná panenka s kudrnatými vlasy
Dobrý den, jmenuji se Ishild a právě mi bylo 20 let. Jsem velmi erotický Sex Panenka kdo by dal cokoliv za mou práci a mé cíle, včetně sexu s lidmi v mé společnosti. Jsem sekretářka předsedy veřejné obchodní společnosti. Pracoval jsem ve velké společnosti a začal jsem na stáži, kde jsem si brzy uvědomil, že když budu tvrdě pracovat, nedostanu povýšení ani zvýšení platu. I z tohoto důvodu bych mu ten penis vložil do pusy, která se neustále olizuje. A poskytl mu orální potěšení, abych dostal něco, co mi vyhovuje.
Můžu vám říct, že krátké sukně a nízké šaty vám brzy dají důležitější práci. Ale pokud ze sebe chceš opravdu něco udělat, musíš být připravený dostat svůj zadek a kundičku muži kolem 60 let jako Levné sexuální panenky k prokázání.
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!








































































Průměrný
4.5