- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 145 cm / 57.1 stop |
| Poprsí: | 66 cm / 25.98 palce |
| Velikost podprsenky: | D pohár |
| Velikost pasu: | 43cm / 16.9in |
| Boky: | 76cm / 29.9in |
| Hloubka úst: | Žádný přístup |
| Hloubka vagíny: | 14cm / 5.5in |
| Anální hloubka: | 13cm / 5.1in |
| Tělesná hmotnost: | 23.2 kg / 51.1 liber |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie




Popis
Fantasy realistické roztomilé anime sex panenka
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Kupte si Sex Doll z japonské fantasy anime
Jak Anime sexuální panenky se štíhlým tělem a tenkým pasem jsem velmi vhodný na to, abych tě na pár hodin svezl. Co se týče sexu, jsem malá svině, jako správný člověk neexistují žádná tabu. Pokud mi uděláte radost olizováním mých bradavek, budu brzy připraven a ochoten.
Dobrý den, jmenuji se Simperta, je mi 18 let a v současné době studuji lékařskou fakultu. Jako výměnný student je také velmi živý a zábavný Malé sexuální panenky . Nikdy jsem úplně neztratil svůj národní přízvuk a brzy jsem zjistil, že muži opravdu milovali, když jsem jim něco šeptal do ucha. Opravdu chci mít rychlý a intenzivní sex za sebou.
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!









































































Průměrný
4.5