- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 163 cm / 5.34 stop |
| Poprsí: | 83cm / 32.67in |
| Velikost podprsenky: | E pohár |
| Velikost pasu: | 53cm / 20.86in |
| Boky: | 92cm / 36.22in |
| Hloubka úst: | Ne |
| Hloubka vagíny: | 17cm / 6.69in |
| Anální hloubka: | 15cm / 5.90in |
| Tělesná hmotnost: | 34kg / 74.96lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie



















Popis
Super realistická obří silikonová sexuální panenka
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Super realistická obří silikonová sexuální panenka
Jako manažer, jako váš Dospívající sexuální panenky , Vím, kam jít a co dělat. V zásadě nejsem sexy panenka, která je dlouho svázaná s majitelem, ale možná to změníte. Jmenuji se Ingelinde, je mi 26 let a jsem velmi ambiciózní opravdová panenka. Líbí se mi být úspěšný profesně a s cíli, které jsem si stanovil.
Jak jste si mohli všimnout, není náhoda, že jsem hodně sportovně založený. Pokud svým zaměstnancům neřeknu, co mají dělat, najdete mě v posilovně, kde trénuji své dokonalé tělo, stejně jako když 100 cm sexuální panenky . Budete překvapeni. Rád objímám měkké tělo po dlouhém sexu. I jako skutečná panenka mám svou stranu.
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!






























































Průměrný
4.5