- Galerie
- Pokyny k nákupu
- hodnocení zákazníků
| Statistika | Palec / CM |
|---|---|
| Velikost: | 165 cm / 5.41 stop |
| Poprsí: | 87cm / 34.25in |
| Velikost podprsenky: | F pohár |
| Velikost pasu: | 58cm / 22.83in |
| Boky: | 88cm / 34.64in |
| Hloubka úst: | 10cm / 3.93in |
| Hloubka vagíny: | 17cm / 6.69in |
| Anální hloubka: | 13cm / 5.11in |
| Tělesná hmotnost: | 36kg / 79.37lbs |
Sex Dolls Fotogalerie
Fotografie







Popis
Sexy černé dlouhé vlasy velká prsa dospívající sex panenka
Parametr:
Průvodce nákupem sexuální panenky
Historie
Sexy černé dlouhé vlasy velká prsa dospívající sex panenka
Jaká to má být skvělá noc Sexuální panenky na trup být. Ale než začnu, ráda bych se představila: Jmenuji se Idamarie, je mi 20 let a právě jsem dokončila střední školu. Miluju nošení uniforem, zvláště oblékám uniformní svádění v posteli, je to obzvláště dokonalá věc, která zvýrazní mé S tělo.
Mám velmi dobrého přítele, který je v posteli vždy plný energie. Při hledání jiného druhu sexuálního zážitku jsem tento víkend připravil propracovanou uniformu, abych ho překvapil.
Když mě viděl hrát roli jeho oblíbence Levné sexuální panenky Viděl jsem jeho chlípné oči, jako by viděl lahodnou kořist. Dnes v noci byl tak vzrušený, že mi šťouchl do kundičky tak silně, že jeho sténání začalo být chraplavé. Byla jsem spokojená a těším se na další orgastický ston v jiné poloze, chceš to slyšet?
Pokyny k nákupu
hodnocení zákazníků
- recenze produktů
- Jiné komentáře
Musíte být přihlášen Pro přidání recenze.
Nejsou žádné hodnocení.
Balíček jsem obdržel v uvedeném termínu a byl velmi dobře a bezpečně zabalen. Výrobek je velmi kvalitně zpracován, přesně tak, jak je zobrazen, popsán a nabízen v tomto internetovém obchodě. Tato společnost nabízí skvělou práci, dobrou komunikaci a přátelské ubytování. Tato anime figurka vypadá přesně jako obrázky a může ji doporučit každému anime příteli/fanouškovi.
Tato panenka je prostě úžasná! Toto je moje první silikonová panenka po zakoupení několika TPE panenek. Je o tolik krásnější, na dotek realističtější, zcela bez zápachu a nabízí tak jemné detaily (žilky, kožní záhyby), jaké jsem na TPE panence nikdy neviděla. Doporučuji doplňkové možnosti vlasových implantátů a chodidel, které fungují i bez obvyklých kovových šroubů. Mistrovské dílo panenky, mít ji u sebe mě dělá tak šťastným.
Úžasná panenka! Malý, lehký a sexy. Zejména hmotnost je faktor, který není radno podceňovat. Cítí se skvěle a je velmi flexibilní. Vždycky bych si je koupil!
Skvělý produkt, přesně podle popisu. Velmi pružná a váha je prostě perfektní. Stejně dobrý jako produkt. Zákaznický servis je nejlepší. Lily je velmi nápomocná a dobře informovaná. Velmi profesionální a velmi přátelský. S komunikací s personálem jsem neměl problém. Rychlé dodání, opravdu skvělý zákaznický servis
Se svou panenkou jsem 100% spokojená. Miluju detaily panenky! Výborně!
Rychlý servis a vynikající zákaznický servis si v budoucnu objednají druhou panenku od této společnosti.
Ještě jste si neprohlédli žádný produkt!









































































Průměrný
4.5